Sezónní tipy a triky

Rychlá polévka k večeři, kterou zvládnete za pár minut

26.01.2021

Pokrm, který vás zahřeje, dobije energií i zasytí? A ještě k tomu ho připravíte za pár minut jako rychlý oběd nebo vydatnou večeři? To je polévka! Vyzkoušejte naše zdravé recepty! 

Recept na polévku, která vás zasytí

Polévka je grunt, říkávají babičky. A nejspíš mají pravdu. Když totiž připravíte hrnec poctivé domácí polévky, nají se z ní celá rodina a pěkně vás zasytí. Mezi takové patří třeba rychlá hrachová polévka s krutony. Anebo v poslední době velmi oblíbená vietnamská hovězí polévka Pho. Hravě funguje jako hlavní jídlo.

Recept na rychlou polévku za pár minut

Spěcháte a potřebujete honem, honem zasytit hned několik hladových krků, nechcete jim však dávat jen tak něco? Pak pro vás máme recept na výbornou dýňovou polévku, která je hotová do dvaceti minut. Velmi rychlá je také hrášková polévka patnáctiminutovka.

Recept na zdravou polévku

Jestli jste se zrovna rozhodli pro redukci váhy, chcete ale kvalitně obědvat nebo večeřet a ještě do sebe dostat nějaké ty vitamíny, pak se vám určitě bude hodit recept na polévku z červeného zelí a jistě vám zachutná i  čočková polévka s kurkumou.

Recept na masovou polévku

Jste spíš na opravdu hutné polévky, ve kterých je spousta masa nebo třeba brambory a hodně zeleniny? Tak vyzkoušejte naši gulášovou polévku, případně také tradiční rybí polévku.

Recept na houbovou polévku

No a jestli tady máme milovníku hub, tak ty jistě potěšíme receptem na smetanovou houbovou polévku nebo také skvělou a zdravou polévku z hlívy ústřičné, která je hotová za pár minut.

A pokud vás naše recepty na rychlé polévky zaujaly, máme pro vás ještě dva jako bonus.

Večeře, Polévka, Všechny

Rychlá špenátová polévka s řeřichou

25 minut 4 porce
Polévka

Rychlá zeleninová polévka s červenou čočkou

30 minut 4 porce

#instagram

Recepty na každý den

Máte doma nejrůznější ingredience, ale nemáte nápad, jak je spojit v dobré a zdravé jídlo? Tak se nechte inspirovat na našem Instagramu.

x

Nemůžete najít ten správný recept? Zkuste zadat ingredience z vaší ledničky a nechte se inspirovat.

Generuj recept