Mexická kuchyně - zalahodí vašim smyslům

0
Mexická kuchyně - zalahodí vašim smyslům

Když se řekne mexická kuchyně, většina z vás si pravděpodobně vybaví jen sáček s mexickými nachos se salsou, které s oblibou křoupeme večer u televize či v kině. Byla by však škoda, kdybyste na tuto kuchyni měli jen takto zjednodušený úhel pohledu. Z tohoto důvodu bychom vás rádi přesvědčili, že mexická jídla nabízejí bezpočet variací a pestrou škálu chutí. Tento měsíc jsme si pro vás přichystali kulinární výlet za skvělým jídlem, které si s našimi, Mexikem inspirovanými recepty, můžete připravit.

 

Tradiční perly mexické kuchyně, jako třeba Chilli con Carne, jistě uspokojí chutě nejednoho gurmána a navíc v sobě snoubí jednoduchou a rychlou přípravu. Milovníky zdravé stravy pak jistě potěší, že mexické pokrmy jsou založeny především na velkém množství zeleniny a luštěnin, které jsou prospěšné pro naše zažívání a trávení.

 

Kromě chuťových buněk bude jistě nadšené i vaše oko, protože tento druh kuchyně se proslavil svou barevností a zajímavým způsobem servírování. Díky široké paletě pikantního koření si pak jistě přijde na své i váš nos. Není zkrátka pochyb o tom, že „Mexiko“ zalahodí všem vašim smyslům!

 

Věříme, že si naše mexické recepty vychutnáte a necháte se jimi inspirovat. Takže nasaďte na hlavu sombrera, pusťte se do vaření a my vám k tomu přejeme dobrou chuť! Buenos Dias!

|
| Tisk

Žádný nový komentář.

Zeptejte se šéfkuchaře