Recepty ze středomořské kuchyně: vzpomínka na vaši letošní dovolenou

0
Recepty ze středomořské kuchyně: vzpomínka na vaši letošní dovolenou

Čas dovolených a radovánek u moře se nezadržitelně blíží ke svému konci a naopak začíná doba, kdy se z prosluněných pláží vracíme zpátky do školních lavic a ke kancelářským stolům. Abychom vám vzpomínky na báječnou letní dovolenou trochu oživili, rozhodli jsme se pro vás připravit řadu úžasných receptů ze středomořské kuchyně.

 

Vzpomeňte si, jak jste o dovolené seděli v útulné restauraci, vychutnávali jste si lahodné speciality z mořských plodů a říkali jste si, jak by bylo skvělé, kdybyste měli na všechna ta vynikající jídla recept, abyste si je mohli doma kdykoli připravit.

 

Středomořská kuchyně navíc nelahodí jen chuťovým buňkám, ale prospívá i vašemu tělu. Je totiž velmi lehká, postavená na čerstvé zelenině a kvalitním olivovém oleji. Asi těžko bychom hledali lepší způsob jak spojit příjemné s užitečným, než jaký nabízí právě kuchyně ze středomoří. Nechte se proto inspirovat bohatou nabídkou našich lákavých receptů z mořských ryb, které jsme pro vás na tento měsíc připravili, a připomeňte si chuť a vůni své letní dovolené, kdykoli jen zatoužíte po něčem opravdu dobrém!

|
| Tisk

Žádný nový komentář.

Zeptejte se šéfkuchaře