Snídejte s námi

0

Zastavte se nad denním shonem a věnujte si alespoň 20 minut na poklidnou snídani. Nebojte se, že s její přípravou ztratíte mnoho času. Během pracovních dní nemusí jít přece o žádnou bohatou hostinu, stačí nám jednoduché jídlo, které nám dodá tolik potřebnou energii, abychom dobře zvládli celý den.

 

Inspirujte se a připravte si chléb s medem a oříšky. Vaši oblíbenou medovou pochoutku můžete pro tentokrát ozvláštnit, když lehce potřený chléb na závěr ozdobíte trochou nahrubo nasekanými nasucho praženými ořechy. K tomu už chybí jen šálek lahodného čaje nebo čerstvě upražené kávy.

 

Také milujete kombinaci čerstvého pečiva a lahodné máslové chuti? Máslo se při tom špatně krájí a často si tak namažete příliš silnou vrstvu, která chuť ostatních ingrediencí přebije a díky vysokému obsahu nasycených mastných kyselin ani neprospívá každodenní konzumace vašemu zdraví.

 

V našich receptech jsme vyzkoušeli novinku Rama s máslem, která v sobě kombinuje to nejlepší, co nabízí margarín vyrobený z kvalitních rostlinných olejů a máslo, které vyniká svou chutí.

O víkendu si můžete dovolit strávit přípravou snídaně trochu více času. Je to totiž většinou doba, kdy se u stolu setkáváme s celou rodinou a chceme jim dopřát to nejlepší.

 

Pro ty, kteří rádi experimentují a libují si ve výrazných chutích, doporučujeme vyzkoušet úžasný nedělní celozrnný chlebíček se ztraceným vejcem položeným na namazaném chlebu s kousky rukoly a plátkem výtečné parmské šunky doplněné porcí zeleniny (rajče, paprika nebo okurka).

 

Také pro přípravu tohoto receptu se skvěle hodí nová Rama s máslem nebo Rama s máslem a mořskou solí. Velmi vám přípravu usnadní a přitom ideálně doplní kombinace chutí. Vyzkoušejte ji s námi a uvidíte, že se pro Vás snídaně stane jednoduchou a přitom velice příjemnou součástí každého dne.

|
| Tisk

Žádný nový komentář.

Zeptejte se šéfkuchaře