Nezařazené

Recepty na každý den se vrací v novém kabátku

12.11.2019

„Co budeme vařit?“ Jedna z nejčastěji pokládaných otázek ve většině domácností, za kterou následuje jednoduchá, ale nevítaná odpovědí: „Nevím“. Tentokrát už vás ale tato reakce nerozhodí. Vychytaná webová stránka Recepty na každý den je zpátky! Původní platforma dostala kompletně nový design. Naleznete zde plno zcela nových, nenáročných i složitějších, zdravých i levných receptů, úžasné videorecepty, nápady na vaření a mnoho zajímavých informací a tipů týkajících se vaření a potravin. Samostatná sekce je věnována speciálnímu tématu – nakládání se zbytky potravin. V rámci platformy vznikla i nová personalizovaná sekce pro přihlášení se spoustou užitečných funkcí. Navštivte webové stránky Recepty na každý den a vytvořte si svůj účet, abyste mohli mezi prvními objevovat a využívat všechny možnosti, které vám stránka nabízí. Vystupte ze své komfortní zóny. Opusťte na chvíli sice dobrá a vyzkoušená, ale stále dokola opakovaná jídla a pusťte se do něčeho nového. Objevte vždy nový Recept na každý den!

Najděte nejvhodnější recept, nakupte ingredience online

Hlavní devizou webu Recepty na každý den je široká nabídka (nejen) jednoduchých receptů na každý den. Díky možnosti filtrování dle nejrůznějších parametrů si najdete recept přesně pro konkrétní situaci, odpovídající vašim schopnostem, časovým možnostem nebo třeba podle základní ingredience, kterou máte připravenou. Vyhledávat ale můžete například i dle sezóny nebo doporučení, zda lze k přípravě jídla přizvat děti. Součástí platformy je i sekce se stále více oblíbenějšími videorecepty, kde vám zkušený šéfkuchař ukáže, jak správně postupovat a čeho se případně vyvarovat, aby byl konečný výsledek dokonalý. Našli jste recept podle vašich představ, ale zrovna vám doma chybí některá ze základních surovin? Nevadí! Již brzy se chystá propojení Recepty na každý den s e-commerce Rohlik.cz. Jednoduše a rychle tak na pár kliknutí nakoupíte, co je potřeba.

Tipy a triky pro dokonalé vaření

Našli jste v receptu výraz, jehož význam neznáte? Je nutné přidat ingredienci, o které slyšíte poprvé? Přemýšlíte, jak docílit ještě lepší chuti při grilování? Nebo jak správně připravit artyčok? Odpovědi na tyto otázky, a ještě mnohem více dalších zajímavých informací se dozvíte na stránce v sekci Tipy a triky od šéfkuchaře. Výživový poradce pro vás zase připravil rady a doporučení, jak je to například s konzumací hub, kdy a jakou zeleninu bychom měli jíst nebo jak nejlépe připravit nejrůznější druhy masa.

I ze zbytků lze v kuchyni čarovat

Absolutní novinkou na Recepty na každý den je sekce zaměřená na ožehavé téma, kterým je plýtvání potravinami. Jste-li jedním z těch, kterým plýtvání vadí a snažíte se doma vše spotřebovat, jistě se necháte inspirovat nápady a návody, jak potraviny bezezbytku využít. Jako perfektní pomocník vám v tomto poslouží i Leftover mix app. Tato aplikace poradí, jak na to. Stačí jen vložit jednotlivé suroviny, které vám v lednici zbyly, a ihned máte k dispozici vhodné recepty.

Buďte na Recepty na každý den aktivní

Webová stránka Recepty na každý den vám otevírá možnost spolupodílet se na jejím obsahu. Vytvořte si svůj vlastní účet a hodnoťte recepty, přidávejte k nim své komentáře, zkušenosti či doporučení. Označte si své oblíbené recepty a vytvořte si z nich kuchařku nebo unikátní receptový kalendář s receptem na každý den. Registrací ale získáte i možnost přidávat své vlastní recepty a podělit se tak s ostatními uživateli a návštěvníky platformy o vaše zaručené dobroty. Nápady na vaření můžete získávat také sledováním facebookové stránky s odkazy na zajímavé články či nejnovější recepty. Ty můžete rovněž najít na inspirativním webu pinterest.com. Všechny videorecepty jsou ke zhlédnutí na YouTube kanálu ReceptyNaKazdyDenCZ.

 

#instagram

Recepty na každý den

Máte doma nejrůznější ingredience, ale nemáte nápad, jak je spojit v dobré a zdravé jídlo? Tak se nechte inspirovat na našem Instagramu.

x

Nemůžete najít ten správný recept? Zkuste zadat ingredience z vaší ledničky a nechte se inspirovat.

Generuj recept